Drewniana mapa — oryginalna ozdoba na ścianę

Urządzając mieszkanie, często szukamy inspiracji i ciekawych pomysłów na wystrój wnętrz. Meble to podstawa wyposażenia, ale to przede wszystkim ciekawe dodatki tworzą klimat wnętrza i często są przysłowiową wisienką na torcie, przyciągającą uwagę zarówno domowników, jak i gości. Takim oryginalnym dodatkiem, który sprawdzi się w wielu różnych wnętrzach, jest mapa drewniana na ścianę https://losokawood.com/.

Salon podróżnika

Drewniana mapa to dodatek sporych rozmiarów, dlatego świetnym miejscem na jej wyeksponowanie jest ściana nad kanapą. To zestawienie stworzy idealne miejsce wypoczynku. Planując kolejne podróże, czytając książki, czy oglądając filmy, mapa zawsze będzie na wyciągnięcie ręki i niczym ściąga z geografii pomoże rozwiać najróżniejsze wątpliwości w kwestii położenia kraju, którego jeszcze nie znamy.
Drewniana mapa pasuje do wielu wnętrz i stylów a wybór koloru drewna, pasującego do pozostałych elementów wyposażenia, pomoże stworzyć harmonijną aranżację.

Cały świat w sypialni

Sypialnia to kolejne pomieszczenie w domu, w którym mapa drewniana na ścianę będzie idealnym dodatkiem. Ze względu na stonowane, naturalne barwy drewna jest to ozdoba, która doskonale podkreśli spokojny nastrój miejsca przeznaczonego do spania. To dodatek, który sprawdzi się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych. Ponadczasowy materiał, jakim jest drewno oraz staranne wykonanie z dbałością o szczegóły sprawiają, że jest to ozdoba uniwersalna.

Palcem po mapie na piątkę

Urządzając pokój dla ucznia, który prędzej czy później zacznie odkrywać daleki świat, warto postawić na ozdoby, które mają wartość edukacyjną. Taka mapa nad biurkiem lub łóżkiem z pewnością pomoże opanować wiedzę z zakresu geografii i zaliczyć niejeden sprawdzian. Jeśli pokój dla dziecka urządzony jest w stylu nowoczesnym, a drewniana mapa wydaje się pasować do wnętrz bardziej klasycznych, ciekawym rozwiązaniem może być jej podświetlenie.

Wybór dodatków to jeden z przyjemniejszych etapów aranżacji. Pusta ściana niczym biała kartka tylko czeka na to, aby pomysłowo ją zapełnić i dodać wnętrzu charakteru. Drewniana mapa to ponadczasowa ozdoba, którą warto wziąć pod uwagę.